top of page

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

Як замовити?

​​Замовити напої FaineZillia Ви можете через додаток WIX, який необхідно попередньо встановити на своєму смартфоні за цим посиланням. При цьому Ви стаєте учасником спільноти шанувальників крафтових напоїв FaineZillia та будете користуватись усіма відповідними перевагами - першими дізнаватись новини, брати участь у обговореннях на форумі, користуватись купонами на знижку, які будуть розповсюдживатись серед учасників, тощо.  

Також Ви можете замовити напої через Telegram-бот FaineZilla. Крім того, можливо також надіслати листа із списком необхідного на нашу адресу електронної пошти - fainezillia@gmail.com

Як я можу оплатити своє замовлення?

 

​​Оплатити своє замовлення Ви можете або на картку Приватбанку, номер якої ми Вам повідомимо в листуванні у додатку Wix або електронною поштою, або післяплатою, отримуючи посилку на Новій Пошті, попередньо оглянувши придбаний товар.

 
Як я можу отримати своє замовлення?

 

​​Ми доставляємо Ваші замовлення за допомогою Нової Пошти - це найзручніший спосіб отримати продукцію FaineZillia у більшості населених пунктів України. На нашу думку, це найбільш швидкий, безпечний та вигідний спосіб доставки товарів. Ми надійно запакуємо пляшки з напоями перед відправкою і помітимо посилку "крихке скло".  При надходженні замовлення до 15 години, воно буде відправлено Вам того ж дня. 

Тож при замовленні обов'язково вказуйте своє ім'я, прізвище, номер телефону, назву населеного пункту і номер відділення Нової Пошти, у якому бажаєте отримати відправлення.

 
Ваша продукція безпечна?

 

​​Напої FaineZillia цілком безпечні для вживання. Дистиляти, що ми виробляємо і використовуємо при створенні настоянок і ратафій, виготовляються лише з натуральної сировини, а в процесі другої перегонки на колонах з сильним укріпленням, позбавляються усіх шкідливих речовин, що зазвичай утворюються під час бродіння. Інгридієнти, на яких настоюються напої, теж є лише натуральними травами, насінням чи плодами.  Ми також підримуємо необхідні санітарні норми під час виробництва. Врешті-решт, ми самі із задоволенням вживаємо свої напої, власне, і проект цей створювався, щоб уникнути неприємностей з недоброякісною продукцією з магазинів.

У той же час, слід мати на увазі, що на відміну від промислового виробництва алкогольних напоїв, де використовують штучні ароматизатори, ми у своїх настоянках використовуємо саме натуральні інгридієнти. Тому не варто захоплюватись кількістю вживаного напою - цілком можливо перевищити певну концентрацію якоїсь речовини і отримати несподіваний або не бажаний результат (не спаде ж Вам на думку випити півлітри абсенту наприклад). Не треба пити один вид настоянки, коли є бажання випити багато! У цьму випадку краще вживати прозорі дистиляти, або різні види настоянок. Та й взагали, вживайте з розумом та для звесеління, і все буде добре!

Ваші напої мені не сподобались/або вони зіпсувались. Як я можу повернути товар і отримати свої гроші?
 

​​Якщо Вам не сталося вподобати напої FaineZillia, Ви можете зв'язатися з нами і повернути запечатані пляшки. Ми повернемо Вам гроші на картку. Якщо ж ви відкоркували пляшку і смак Вам здався неприємним/неприроднім/зіпсованим - відішліть таку пляшку нам. Якщо в ній буде не менш 80% вмісту і Ваші висновки щодо зіпсованості продукту підтвердяться - ми замінемо Вам пляшку на іншу і доставимо за свій рахунок, або повернемо гроші.

bottom of page