top of page

GENERAL - нове обличчя українського крафтуВітаємо, шановні!


Сьогодні дистилерія FaineZillia презентує свою нову торгову марку, під якою виходитимуть ваші улюблені напої — ратафії, джини та дистиляти - GENERAL.

Цьому передувала чимала робота — ми удосконалювали якість і технологію виробництва напоїв, підбирали якісні пляшки та корок для них, розроблювали новий спосіб запаковки пляшок та створювали новий дизайн етикеток на якісних матеріалах. Вийшло, на наш погляд, сучасно й солідно, сподіваємось вам сподобається.

Торгова марка GENERAL — яскрава й змістовна назва, що відображає певну елітність, якість вмісту пляшок, а також, певною мірою, розповідає про характер та життєвий шлях засновника дистилерії.

Сутність та філософія цієї назви й логотипу — жодних компромісів та тільки вперед! Яскраво, сучасно, елітно. Сподіваємось, ви відчуєте цей смак перемоги у наших напоях, та розділите відповідні почуття та настрій!

При цьому, якісне зростання продукції GENERAL фактично не відбилось на ціні напоїв — вона залишається такою ж доступною, як і раніше, незважаючи на значно солідніше оформлення — пляшка “Чорного генералу” (а зараз — Black GENERAL) виглядає помітно “дорожчою”, ніж раніше, і повністю тепер відповідає змісту та якості самого напою.

Тож, запрошуємо вас спробувати та оцінити напої торгової марки GENERAL. Певні, ви не залишитесь байдужими!

68 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page