top of page

Зустрічайте оновлений сайт та новорічні знижки!Добігає свого кінця цей непростий 2020 рік. Багато у чому змінив він наше життя, ускладнив безліч речей, які раніше були простими й звичними. Тому й придбати собі смаколиків до новорічного столу стало зараз трохи інакше, ніж у минулому році. Бо ж грудень — це традиційний час передноворічних ярмарків, розпродажів, маркетів, які цього разу стали недоступними істиним поціновувачам українського крафту. Фактично, єдиною альтернативою є придбання товарів і подарунків в інтернет-магазинах.

Тому особливу увагу наша дистилерія зараз приділяє оновленню вітрини та інформаційному наповненню сайту fainezillia.com, щоб наші шанувальники мали змогу зручно замовити й швидко отримати свої улюблені напої. Тож, зустрічайте оновлений дизайн нашого сайту!

Також, маємо до вас кілька новин. По-перше. Мабуть, ви вже звернули увагу, що ціни трохи виросли. Незначно, але... І ми нічим не можемо у цьому зарадити — наші постачальники збільшили ціни на сировину та необхідні для виробництва магічні інгредієнти (перш за все — імпортні дріжджі). А ви ж знаєте, що ми використовуємо лише натуральні і якісні компоненти. Тому, для збереження цієї якості маємо йти на непопулярні міри...

У той же час, ми розуміємо, що усім зараз не солодко — карантинні заходи боляче вдарили по доходах переважної більшості співгромадян. Тому, по-друге, на період новоричних свят — з 15 грудня цього року по 15 січня прийдешнього — ми встановлюємо святкову знижку 10% на усі наші витвори без виключення! Знижка доступна за промо-кодом “2021” для усіх бажаючих. Тож, не забувайте зазначати промо-код під час замовлення!


25 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page